حمیدرضا کاردان پور

مدیر و برنامه نویس ارشد PGames

حمیدرضا کاردان پور هستم، در شیراز متولد شدم و کارشناسی خود را در دانشگاه آزاد شیراز و کارشناسی ارشد خود را در علوم تحقیقات فارس در رشته کامپیوتر نرم افزار به پایان رساندم. از سال 82 بر روی برنامه نویسی کار کردم. بر روی C، C++، C#، PHP، SQL، Unity Engine و Android تسلط کامل دارم و تسلط نسبی بر روی Java، Linux و شبکه دارم. در حال حاضر مدیریت PGames را بر عهده دارم و همینطور به عنوان برنامه نویس ارشد فعالیت دارم. از طرف خودم و تیم PGames امیدوارم بتوانیم بازی های آنلاین و جالب را با طعمی کاملا ایرانی بسازیم.


آرمین نبئی

ایده پرداز و تهیه کننده بازی

آرمین نبئی هستم. در شیراز بزرگ شده ام و در حال تحصیل در رشته ی مکانیک سیالات می باشم. به خاطر علاقه ی شدید به گیم و مخصوصا گیم های آنلاین و گذراندن بیشتر وقت خود با انواع بازیها بر روی تمام کنسولها، توانستم در زمینه ایده پردازی و طراحی هنری و ساخت بازیها با استفاده از تجربه های گیمینگ خود، در استودیوی بازی سازی PGames شروع به فعالیت کنم. بازیهای آنلاین World of Warcraft، Battlefield، Dota بیشترین وقت من را به خود اختصاص می دهند. همیشه به من گفته می شد که بازی کردن تو را به جایی نخواهد رساند اما اکنون، یک گیم ساز حرفه ای شده ام و به آن علاقه دارم و امیدوارم که روزی بتوانم همراه با تیم PGames در رده ی بهترین ها باشم.


بابک برادری

برنامه نویس

بابک برادری هستم، متولد گچساران. تحصیلات خود را در رشته ی کامپیوتر شاخه نرم افزار در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز به پایان رساندم. از سال 90 در حال کار بر روی برنامه نویسی حرفه ای هستم و بر زبانهای برنامه نویسی C#، Java، و SQL Server تسلط کامل دارم. در حال حاضر به عنوان برنامه نویس و تکنیسین شبکه در استودیوی بازی سازی PGames مشغول به کار هستم.


امیر احسانی

مدیر سرور

پشتیبانی و مدیریت سرورهای لینوکس و ویندوزی


فرشید دهقانی

گرافیک و موسیقی

فرشید دهقانی هستم. در شیراز متولد شدم و تحصیلات خود را در رشته ی مهندسی مکانیک سیالات در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز به پایان رساندم. از سال 84 در حال کار بر روی موسیقی و گرافیک به صورت حرفه ای می باشم و بر نرم افزارهای گرافیکی همانند Adobe Products و همچنین نرم افزار های موسیقی همانند Fl Studio و Ableton تسلط دارم. در حال حاضر به عنوان متخصص گرافیک و موسیقی در استودیوی بازی سازی PGames در حال فعالیت هستم.


ایمان عباسی

برنامه نویس

ایمان عباسی هستم . متولد شیراز. تحصیلات خود را در رشته ی کامپیوتر شاخه ی نرم افزار به پایان رساندم. از سال 89 در حال کار بر روی C# ، Objective-C و جاوا به صورت حرفه ای هستم، همینطور بر روی Final Cut Pro و تمامی سخت افزارهای Apple تسلط کامل دارم. در حال حاضر به عنوان برنامه نویس، تکنیسن iOS در استودیوی بازی سازی PGames مشغول به کار هستم.